Dragovoljno darivanje krvi

U utorak, 17. listopada 2017. Akcijom dragovoljnog darivanja krvi započeli su Dani Medicinske škole u Rijeci, koji će trajati do 23. listopada 2017. kad obilježavamo Dan škole.

Akciji darivanja krvi odazvalo se 66 punoljetnih učenika, jedna bivša učenica i jedna nastavnica. Krv je darovalo 44 učenika, bivša učenica Ivana Hodanić i nastavnica Mirjana Lončar (35 darivanja). Prvi put je krv darovalo 32 učenika, drugi put je krv darovalo 9 učenika, a treći put je krv darovalo 3 učenika.
Akciju dragovoljnog darivanja krvi pripremila je i vodila Danijela Tibljaš, mag.med.tehn., voditeljica mladeži Crvenog križa. Više pogledajte u foto-galeriji.

IV-1 razred
Darovali krv: Doris Jeličić, Lorena Krakić, Arian Frlan, Karla Lucić, Gloria Sigurnjak, Sanja Salković
Odbijeni: Anita Terzić, Tea Mršić, Ksenija Jerković, Entony Nikola, Paula Pilipović

IV-2 razred
Darovali krv: Ines Kurelac, Katarina Debelić, Alis Grgurić, Andrea Antončić
Odbijeni: Stela Macolić, Adelina Hisenaj, Magdalena Majer, Klara Abramović, Barbara Frankić

IV-4 razred:
Darovali krv: Josip Smolčić, Valnea Fumić, Iva Benić, Petra Kršul, Veronika Aleksić, Igor Leš, Iva Mataija, Luka Mikulica
Odbijeni: Dora Jukanović, Ronald Jurlina, Jakov Mioč

IV-5 razred
Darovali krv: Mihaela Dušek, Federica Gulja,

Odbijeni: Ivana Budimir, Lea Ilić, Sara Mikičić

IV-6 razred
Darovali krv: Lea Hibler, Ana Orešković, Mihaela Benić

IV-7 razred
Darovali krv: Bruna Cividini, Ramona Franolić, Valentina Mohorić, Karlo Grabovac

Odbijeni: Sabina Civić

V-1 razred
Darovali krv: Petra Grdić, Matilda Bagara, Martina Maljevac, Tea Ribarić, Matija Latinović, Iva Salopek, Andrea Lalić

Odbijeni: Josip Vidas

V-2 razred
Darovali krv: Ivana Budisavljević, Antonija Ćaćić, Ines Čargonja, Enriko Dulaj, Karlo Fućak, Lorena Jakus, Marija Janeš, Ante Kalanj, Carla Lučić, David Vlah

Odbijeni: Andrea Dujmović, Martina Levanić, Tea Matovina, Iva Vukušić

objavio: Mirjana Lončar   datum: 18. 10. 2017.

« Rujan 2018 »