Natjecanje u programu medicinska sestra - tehničar opće njege

Povodom Dana škole, u srijedu, 18. listopada 2017. održano je Školsko natjecanje iz Zdravstvene njege za učenike četvrtih razreda Medicinske škole u Rijeci, u smjeru medicinska sestra opće njege /medicinski tehničar opće njege. Sudjelovalo je 25 učenika. Članice prosudbenog povjerenstva: Daniela Depolo, prof.reh., Saša Uljančić, prof.reh., Marija Bukvić, prof.reh. i Irena Eisenkohl Novaković, bacc.med.techn.

IV-1 razred:
Antonio Babić, Arian Frlan, Bruno Brkljačić, Dominik Diković, Doris Keđo, Dorotea Spano, Enzo Šikić, Gabriela Pašić, Gloria Sigurnjak, Karla Lucić, Ksenija Jerković, Lana Hrvatin, Lorena Krakić, Lucija Glasnović, Sanja Salković, Stella Valenčić, Tea Mršić i Valentina Granić

IV-2 razred:
Edi Vučić, Klara Abramović, Barbara Frankić, Katarina Debelić, Adelina Hisenaj, Nensi Jauk i Magdalena Majer

Prvo mjesto osvojio je Antonio Babić, IV-1 razred, drugo mjesto Adelina Hisenaj, IV-2 razred, a treće mjesto Katarina Debelić, IV-2 razred.

Čestitke svim učenicima koji su sudjelovali na natjecanju, a posebno onim najboljima.

objavio: Mirjana Lončar   datum: 19. 10. 2017.

« Kolovoz 2018 »