Mjerenje krvnog tlaka i ŠUK

U četvrtak, 19. listopada 2017. povodom obilježavanja Dana Medicinske škole u Rijeci učenici su na Korzu besplatno mjerili tlak i šećer u krvi. Sudjelovali su učenici IV-2 razreda programa medicinska sestra - medicinski tehničar opće njege. Učenike su pripremile i vodile nastavnice struke iz aktiva zdravstvene njege: Kristina Semeš Pajić, Nina Drljević i Dunja Čović.

Učenici IV-2 razreda: Klara Abramović, Ana-Maria Antić, Andrea Antončić, Ana Bratović, Katarina Debelić, Magdalena Divković, Barbara Frankić, Alis Grgurić, Adelina Hisenaj, Nensi Jauk, Nika Jelavić, Roberta Keser, Gloria Kryk, Ines Kurelac, Jurica Lacković, Reni Liverić, Stela Macolić, Magdalena Majer, Dominik Matić, Tamara Radujko, Darija Stošić, Ivana Šverko, Tara Trošelj i Edi Vučić.

Odlična sprega struke - izmjeriti tlak i šećer u krvi, a onda bez straha uživati u delicijama koje su pripremili naši nutricionisti.

objavio: Mirjana Lončar   datum: 21. 10. 2017.

« Studeni 2018 »