Edukacija o zdravoj prehrani

Obilježavajući Dane Medicinske škole u Rijeci, učenici I-3 i III-3 razreda, programa tehničar nutricionist sa svojim nastavnicima struke Aleksandrom Ivković i Mirjanom Lončar, prezentirali su u četvrtak, 19. listopada 2017. na Korzu program tehničara nutricionista i zdravu prehranu. Tema nam je bila - zdrava jela od voća i povrća, koje su učenici sami napravili i nudili građanima Rijeke. Obilje šarenih, zdravih obroka, kolača, namaza, sokova, kompota, smutija i salata velikom brzinom je nestajalo s naše bogate trpeze. Stvorila se velika gužva oko učenika i bogatog stola. Naši nutrići su vrlo strpljivo objašnjavali i nudili svoje delicije, a zatim prošetali i Korzom nudeći slasne zalogaje i letke o zdravoj prehrani.
Velika zahvala i pohvala svim učenicima te onima koji su im pomagali u pripremi delicija od voća i povrća. Uskoro slijedi objava njihovih recepata, pa do iduće godine kada se ponovo vidimo, isprobajte sami sve ovo što su naši vrijedni nutrići pripremili. Više pogledajte u foto-galeriji.

Učenici I-3 razreda: Rocco Čulina, Petra Džido, Ivana Gržetić, Lana Kolar, Karla Kurilić, Tara Marinković, Matej Marković, Dora Mazul, Fran Miholjević, Anamaria Pilić, Vito Smojver, Šimun Petar Tuftan, Ana Turčić, Ema Vranješ

Učenici III-3 razreda: Lucija Ažić, Valentina Bendra, Lucija Benić, Ines Delić, Mirjam Dragičević, Hanna Galić, Maja Gržinčić, Dan Ivančić, Lara Krasulja, Tijana Kukuljan, Antonella Malenica, Mihaela Malnar, Lea Medanić, Matea Prpić, Mirela Pašić, Ana Pavić, Ana Senčić, Maris Šegon, Ana Šojat, Mia Španjol-Šimunelić, Nikka Šubat, Sara Travaš, Sanja Vuić i Kristina Žužić.

objavio: Mirjana Lončar   datum: 21. 10. 2017.

« Svibanj 2018 »