Najsvečajniji dio Svečane sjednice Nastavničkog vijeća

Svake godine nastavnici i učenici škole u mnoštvu najboljih biraju najbolje i to nije lagan zadatak. Odlični uspjesi, izuzetna vladanja, izvrsni rezultati mnogobrojnih aktivnosti, trud i humanost koju tijekom školovanja pokazuju samo je dio onoga što naše najbolje učenike čini najboljima.
Najbolje za školsku godinu 2016./2017. su Sara Kopljar, učenica IV-3 razreda, Klara Pavletić, učenica IV-6 razreda i Antonia Simčić, učenica IV-1 razreda. Nagrade im je uručio ravnatelj dr. Alen Vukelić. Još jednom svima iskrene čestitke!
Nagrada koju dodjeljujemo na samom kraju, možda je i najznačajnija, a zove se Ponos škole i njen naziv govori sam za sebe. Ove godine ponosni smo na Matiju Katalinića, a na što smo sve ponosni rekla nam je njegova doovogodišnja razrednica Vesna Čačić. Ravnatelj škole je uručio nagradu Matijinoj majci jer Matija na žalost nije mogao danas biti s nama. Želimo Matiji, uz iskrene čestitke, brzi oporavak i povratak u školu!

Matija u svom bivšem III-1 razredu, a sada je učenik III-3 razreda

I tako,polako ali sigurno došli smo do kraja još jedne sjednice kroz koju nas je vodila Ines Kurelac, učenica IV-2 razreda pod vodstvom profesorica Danijele Đurić-Perić, Silvije Barnjak i Sanje Orešković.
Nadamo se da ste uživali u ovom programu te da se vidimo i dogodine na još jednoj sjednici. Hvala svima koji su svojim dolaskom uveličali ovu svečanost!

objavio: Mirjana Lončar   datum: 24. 10. 2017.

« Kolovoz 2018 »