Pjesmom za Nadu

U srijedu, 25. listopada 2017. održan je tradicionalni humanitarni koncert »Pjesmom za Nadu«, a u prepunoj dvorani HKD-a učenici IV-2 razreda otpjevali su na znakovnom jeziku pjesmu "Ljubav sve pozlati" Petra Graše i time doprinjeli divnoj atmosferi i plemenitom cilju koncerta. Bravo Ivana Šverko, Ines Kurelac, Edi Vučić, Tamara Radujko, Klara Abramović, Andrea Antončić, Nika Jelavić, Roberta Keser, Ana Bratović, Magdalena Majer, Katarina Debelić, Dominik Duje Matić i Ana-Maria Antić. I sve to uz tehničku podršku V-2 razreda u dvodnevnoj prodaji ulaznica i prikupljanja dobrovoljnih priloga.
Naravno, svega toga ne bi bilo bez Udruge Nada i naše vrijedne profesorice Saše Uljančić, kojima upućujemo jedno veliko HVALA!

Zahvaljujući ovom humanitarnom koncertu bit će nabavljen još jedan edukativni model za Medicinsku školu u Rijeci ili kako se to pojednostavljeno zove lutka za vježbe te klima uređaj za riječki KBC. Ovim koncertom podiže se i svijest o važnosti ranog otkrivanja raka dojke kao najčešćeg sijela raka u žena.

Na koncertu su nastupili Dražen Turina Šajeta, Mauro Staraj, Karin Kuljanić, Mirjana Bobuš, Žarko Žeželić Prdela, Društvo za ples i rekreaciju »Rotondo« i učenici Medicinske škole u Rijeci.

objavio: Mirjana Lončar   datum: 25. 10. 2017.

« Svibanj 2018 »