POZIV UČENICIMA ZA VOLONTIRANJE

U sklopu 12. izdanja “Akcije za 5!” koju provodi Udruga Delta, u suradnji s Gradom Rijekom, pobjednička grupa učenika pod imenom “Šatro” osmislila je projekt “Informativni program za mlade – Bo?” u sklopu kojeg je planirana i izrada web portala/stranice koji će uređivati srednjoškolci za srednjoškolce. Web stranica je zamišljena kao informativni portal koji bi na jednom mjestu nudio informacije i zanimljivosti od interesa za učenike srednjih škola.

Traže se učenici za dvije volonterske pozicije: 1) Novinar/blogger na web portalu i 2) web dizajner. Više informacija o tome što svaka volonterska pozicija uključuje (poslove/zadatke, potrebne kvalifikacije i sl.) nalazi se u prilogu, ali i na sljedećem linku http://udruga-delta.hr/Novosti/Poziv-srednjoskolcima-na-volontiranje-na-web-portalu, a ujedno se ovdje može pronaći i prijavnica za zainteresirane volontere.

Vjerujemo da među našim učenicima i učenicima ima onih koji/e se dobro snalaze u pisanju, ali i onih kojima je informatika jaka strana.
Ovakav portal ima potencijala da učenike osnaži, pruži im priliku za stjecanje novih znanja i vještina te osvijesti njihovu odgovornost u kvalitetnom informiranju mladih.

Prijave su otvorene do 09.11.2017. godine, a broj mjesta nije ograničen.

Informacije i opis poslova volontera nalazi se u priloženom dokumentu.

Za dodatne informacija učenici mogu kontaktirati Udrugu Delta na e-mail delta@udruga-delta.hr.

Priloženi dokumenti:
Opis_volonterske_pozicije_novinar_i_web_dizajner.pdf (482.52 KB)

objavio: Bosiljka Jelača   datum: 3. 11. 2017.

« Studeni 2018 »