Humanitarna akcija za korisnike prihvatilišta za beskućnike "Oaza"

Učenici Medicinske škole u Rijeci sa svojim razrednicima već dva tjedna prikupljaju poklone za korisnike prihvatilišta za beskućnike Oaza koje ćemo im odnijeti u vrijeme darivanja oko sv. Nikole i kao i svake godine zajedno okititi bor i ukrasiti prostor u kojem borave. Svaki razred će u poklon vrećice staviti različite darove, kavu, čokolade, kozmetičke proizvode, čarape ... U prihvatilištu se trenutno nalazi 14 muških i 7 ženskih korisnika kojima pripremamo blagdanske poklone.
I ove godine ćemo s njima okititi bor i urediti prostor prihvatilišta pa možda i njima svrati Sveti Nikola, Djed Božićnjak ili Djed Mraz. Za njih ne znamo ali mi ćemo sigurno svratiti i zabaviti se kao i lani. Sve koji žele našim beskućnicima uljepšati ove blagdane mogu donijeti u školu hranu i higijenske potrepštine. Veselimo se ovom posjetu!

objavio: Mirjana Lončar   datum: 22. 11. 2017.

« Listopad 2018 »