Bolnica za ortopediju i rehabilitaciju 'Prim.dr. Martin Horvat', Rovinj

U četvrtak, 30. studenoga 2017. učenici IV-4 razreda, smjer fizioterapeutski tehničar, posjetili su Bolnicu za ortopediju i rehabilitaciju 'Prim.dr. Martin Horvat' u Rovinju.
Zahvaljujemo Ilijani Vasić, bacc. physio., glavnoj fiziotrapeutkinji Bolnice na sjajnoj organizaciji posjeta i stručnom vodstvu.
Franka Veggian, mag.physio., održala je izuzetno zanimljivo predavanje na temu "Rehabilitacija nakon ugradnje totalne endoproteze kuka" s prikazom slučaja.
Ivana Palčić, bacc.physio prezentirala nam je vlastiti patent R3STEP, rehabilitacijski uložak za doziranje opterećenja.
Za kraj, naši su učenici imali priliku vidjeti posebno priređenu plažu koju mogu koristiti sve osobe s invaliditetom, neovisno o težini invaliditeta, kao i natkriveni bazen sa toplom morskom vodom.
Naše učenike je pozdravio i ravnatelj bolnice doc.dr.sc. Marinko Rade, mr.sc.orth.med.
Stručni izlet organizirale su nastavnice strukovnih predmeta Gabrijela Švarcer, Aleksandra Mihelčić i Jasminka Hržić-Grubelić.

objavio: Mirjana Lončar   datum: 30. 11. 2017.

« Kolovoz 2018 »