Posjetili smo Medicinski fakultet

U tjednu Festivala znanosti učenici završnih razreda Medicinske škole u Rijeci posjetili su 19. travnja 2018.Medicinski fakultet Sveučilišta u Rijeci u pratnji voditeljice nastave Nensi Araminčić, mag.med.lab.diagn

Prisustvovali su zanimljivim predavanjima prodekana prof.dr.sc. Saše Ostojića,dr.med.,  profesora Zavoda za  anatomiju i prof.dr. Boruta Peterlina, dr.med. s Kliničkog instituta za medicinsku genetiku u Ljubljani. Učenike je dočekao dekan Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci prof.dr.sc. Tomislav Rukavina, dr.med. a nakon predavanja uslijedio je obilazak Zavoda za anatomiju, histologiju i embriologiju, mikrobiologiju i parazitologiju, te kemiju i biokemiju i pripremljene radionice za sve nazočne učenike. Učenicima se prvi susret jako svidio i dao motiv za daljnje učenje i želju za upisom nekih od programa ovoga fakulteta.

objavio: Silvana Bićanić   datum: 19. 4. 2018.

« Lipanj 2018 »