Stručni izlet u Thalassotherapiju Crikvenica

U utorak, 24.travnja 2018. učenici III 4 razreda Medicinske škole u Rijeci, programa fizioterapeutski tehničar, bili su na stručnom izletu i posjetili Thalassotherapiju Crikvenica, specijalnu bolnicu za medicinsku rehabilitaciju bolesti respiratornih organa i lokomotornog sustava.

fotogalerija:

Thalassotherapia Crikvenica je medicinski centar sa stoljetnom tradicijom zdravstvene djelatnosti u primjeni talasoterapijskog liječenja u svrhu zdravstvene prevencije, medicinski usmjerenog odmora i rehabilitacije. U prekrasnom ambijentu Parka medicinske rehabilitacije i dvorani Dječjeg odjela Zoran Mužević, bacc. physioth. našim je učenicima na zanimljiv i dinamičan način demonstrirao posturalnu drenažu i vježbe disanja. Kolega Nikola Malatestinić bacc. physioth. našim je učenicima demonstrirao temeljne principe izokinetičke terapije i proveo ih ustanovom. Zahvaljujemo na suradnji Sanji Tomić, bacc. physioth. voditeljici odsjeka fizioterapije. Stručni izlet organizirale su i realizirale nastavnice stručnih predmeta Jasminka Hržić-Grubelić, vanja Tolić i Gabrijela Švarcer.

objavio: Silvana Bićanić   datum: 25. 4. 2018.

« Prosinac 2018 »