2. studentski kongres Okolišnog zdravlja

5. i 6. lipnja 2018. na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci održan je 2. studentski kongres Okolišnog zdravlja. Učenici 3-5 razreda programa sanitarni tehničar/ka bili su gosti kongresa u okviru projekta "Javnozdravstveni aspekti gospodarenja otpadom-zaštita zdravlja i okoliša". U pratnji učenika kongresu su se odzvali pozvani nastavnici naše škole sanitarne i zdravstveno-laboratorijske skupine predmeta: Nensi Araminčić, mag.med.lab.diagn., Antonela Crvelin, dipl.sanit.ing., Tatjana Holjević, dr.med. i Marijan Matejčić, bacc.med.lab.diagn. Predsjednica Organizacijskog odbora i voditeljica projekta bila je naša bivša učenica Nikolina Špoljarić, studentica magistarskog sveučilišnog studija sanitarnog inženjerstva. Kongres je povezao naše sadašnje i bivše učenike sanitarnog programa i pokazao se izuzetnom prigodom za promociju struke i druženje u poticajnom okruženju.

objavio: Alen Vukelić   datum: 7. 6. 2018.

« Kolovoz 2018 »