Važna obavijest za učenike TESTIRANJE SUSTAVA 16.03. 11-13 SATI ponedjeljak

Dragi učenici i roditelji ,

U ponedjeljak, 16.03. izvršit će se testiranje virtualnih učionica u aplikaciji Microsoft Teams i rezervna opcija komunikacije mailom putem CARNET webmaila.

Testiranje će trajati od 11,00 do 13,00 sati i u to vrijeme svi učenici moraju biti logirani u navedene servise.

Kao pripremu za testiranje, potrebno je provjeriti svoj CARNET webmail i po potrebi isprazniti staru poštu da bi mogli primati novu. Upute za korištenja CARNET webmaila nalaze se u prilogu i na poveznici https://helpdesk.carnet.hr/CARNet_Webmail.

Do 10,30 sati, učenici koji se ne mogu upisati u svoje učionice u Microsoft Teamsu ili pristupiti CARNET webmailu trebaju o tome obavijestiti svoje razrednike koji će im probati pomoći u rješavanju problema.

CARNET i Microsoft i dalje rade na otklanjanju problema.

Trenutno postoje poteškoće s aktiviranjem novih Microsoft Office365 računa. Microsoft u suradnji s CARNET-om radi na hitnom otklanjanju poteškoća. Molimo vas za strpljenje i razumijevanje obzirom na opterećenost sustava na globalnoj razini. Korisnici koji su prethodno aktivirali svoje račune mogu direktno do svojih računa putem stranice portal.office.com.

U prilogu imate niz datoteka i isto tako ovaj tekst s linkovima.

Zajedno smo jači,sigurniji i bolji u svemu,kao i do sada bez obzira na poteškoće koje se otklanjaju u hodu

Molim vas da i dalje redovito pratite obavijesti na web stranici škole.

objavio: Alen Vukelić   datum: 15. 3. 2020.