preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
ŠKOLA ZA ŽIVOT

Kutak za roditelje

                         TERMINI INFORMACIJA I KONZULTACIJA ZA ŠK.GOD. 2019./2020.

                                                            1. POLUGODIŠTE 

 

IME I PREZIME

1. i 3. razred ujutro

2. i 4. razredi popodne

2. i 4. razred ujutro

1. i 3. razredi popodne

LEA ARAMINČIĆ

 

UTORAK

16,50-17,35

UTORAK

9,40-12,25

NENSI ARAMINČIĆ

PONEDJELJAK

8,00-8,45

Cambierieva

PONEDJELJAK

8,00-8,45

Cambierieva

SANELA AZIROVIĆ

SRIJEDA

11,30-12,15

Cambierieva

SRIJEDA

15,00-15,45

Cambierieva

SILVIA BARNJAK

ČETVRTAK

16,50-17,35

ČETVRTAK

9,40-10,25

ERIK BENAS

 

ČETVRTAK

14,00-14,45

ČETVRTAK

17,35-18,20

IVANA BLAŠKAN

PETAK

15,00-15,45

PETAK

11,30-12,15

MARIJA BOSIĆ

UTORAK

11,15-12,00

Cambierieva

UTORAK

14,15-15,00

Cambierieva

JOSIP BRUSIĆ

 

 

BUBNIĆ JELENA

SRIJEDA

11,15-12,00

Cambierieva

PETAK

16,00-16,45

Cambierieva

ZVONKO BUMBER

ČETVRTAK

10,45-11,30

ČETVRTAK

1,45-16,30

MARIJA CERGOLJ

 

PETAK

16,50-17,35

PETAK

9,40-10,25

ANTONELA CRVELIN

ČETVRTAK

8,30-9,15

Cambierieva

ČETVRTAK

8,30-9,15

Cambierieva

VESNA ČAČIĆ

SRIJEDA

14,00-14,50

SRIJEDA

14,00-14,50

MIA ČERNIVEC

PONEDJELJAK

17,40-18,25

PONEDJELJAK

11,35-12,20

TOMISLAV ČORAK

 

 

DUNJA ČOVIĆ

PETAK

12,35-13,10

PONEDJELJAK

12,25-13,10

DANIELA DEPOLO

UTORAK

14,00-15,00

UTORAK

14,00-15,00

MELITA DOLIĆ

SRIJEDA

14,45-15,30

SRIJEDA

11,30-12,20

KORNELIA DORAČIĆ

PETAK

12,15-13,00

Cambierieva

PETAK

12,15-13,00

Cambierieva

NINA DRLJEVIĆ

PONEDJELJAK

15,45-16,30

SRIJEDA

14,50-15,40

DANIJELA ĐURIĆ PERIĆ

SRIJEDA

9,40-10,25

SRIJEDA

16,50-17,35

IRENA EISENKOHL NOVAKOVIĆ

SRIJEDA

11,30-13,15

SRIJEDA

11,30-12,15

DUNJA FRKOVIĆ

ČETVRTAK

14,00-14,45

ČETVRTAK

12,25-13,10

MARICA GAŠO

PETAK

14,55-15,40

PETAK

11,35-12,20

TATJANA HOLJEVIĆ

PONEDJELJAK

10,45-11,30

PONEDJELJAK

17,40-18,20

JASMINKA HRŽIĆ GRUBELIĆ

PETAK

17,40-18,25

PETAK

8,50-9,35

ALEKSANDRA IVKOVIĆ

SRIJEDA

9,40-10,25

SRIJEDA

15,45-16,30

BOSILJKA JELAČA

 

UTORAK

11,00-11,45

UTORAK

14,15-15,00

JASMINA JURAŠIĆ

 

ČETVRTAK

12,45-13,30

Cambierieva

UTORAK

18,00-18,45

Cambierieva

MARIA JURETIĆ MOHORIĆ

 

 

ELDA KARADŽA

PETAK

10,45-11,30

PETAK

15,45-16,30

GORAN KAUZLARIĆ

ČETVRTAK

10,15-10,45

ČETVRTAK

16,30-17,00

LEO KLAPAN

 

 

SANDA KLARIN

UTORAK

16,50-17,30

UTORAK

9,40-10,25

FILIP KNEZOVIĆ

 

PONEDJELJAK

14,55-15,40

UTORAK

12,25-13,10

MILVIA KOKIĆ BAĆAC

 

 

DORA KOVAČEVIĆ

ČETVRTAK

14,55-15,40

ČETVRTAK

11,35-12,20

SINTIJA KOVAČEVIĆ

 

SRIJEDA

15,45-16,30

SRIJEDA

12,25-13,10

NIKOLINA KRASNIĆI

 

UTORAK

10,45-11,30

UTORAK

15,45-16,30

INES KRŠOVNIK

ČETVRTAK

9,30-10,15

ČETVRTAK

16,45-17,30

JAKOV KRŠOVNIK

UTORAK

9,00-9,45

UTORAK

17,40-18,25

MARINA KUKALJ BANOVIĆ

UTORAK

10,30-11,15

Cambierieva

ČETVRTAK

16,00-16,45

Cambierieva

ŽELJKO KUKIĆ

UTORAK

18,00-19,00

UTORAK

18,00-19,00

NIKOLA LAZIĆ

 

 

VLASTA LOVRIĆ MARAS

SRIJEDA

10,45-11,30

SRIJEDA

15,45-16,30

TATJANA LOVRIN

 

PONEDJELJAK

10,45-11,30

PONEDJELJAK

15,45-16,30

LUCA LUKIĆ

UTORAK

9,40-10,25

UTORAK

16,50-17,35

DRAŽENKA MARIČIĆ

PONEDJELJAK

12,25-13,10

PONEDJELJAK

19,10

BOGUMILA MARTINAC BOROVAC

SRIJEDA

14,55-15,40

SRIJEDA

14,45-15,40

MARIJAN MATEJČIĆ

 

 

ALEKSANDRA MIHELČIĆ

SRIJEDA

10,15-11,00

SRIJEDA

16,15-17,00

ZVONKO MIŠKIĆ

PONEDJELJAK

14,55-15,40

PONEDJELJAK

14,05-14,50

KRISTINA OREŠKOVIĆ

PONEDJELJAK

9,35-10,25

PONEDJELJAK

16,50-17,35

SANJA OREŠKOVIĆ

PONEDJELJAK

9,00-9,45

PONEDJELJAK

14,00-14,45

SANJA PAŠKVAN KUSTIĆ

SRIJEDA

10,45-11,30

PONEDJELJAK

18,35-19,15

LILJANA PAVLOVIĆ

 

PETAK

11,30-12,20

UTORAK

14,00-14,45

MIROSLAV RADIĆ

 

PONEDJELJAK

10,25-11,10

PONEDJELJAK

15,45-16,30

DANIJELA ROGIĆ

 

SRIJEDA

14,05-14,50

SRIJEDA

12,25-13,10

SNJEŽANA SALOPEK

PONEDJELJAK

12,25-13,10

PONEDJELJAK

14,55-15,40

KRISTINA SEMEŠ PAJIĆ

 

 

LOBERT SIMIČIĆ

PONEDJELJAK

16,50-17,30

PONEDJELJAK

9,30-10,10

JASMINKA SIŠUL MUSINOV

SRIJEDA

8,50-9,35

SRIJEDA

17,40-18,25

MAJA ŠMURINIĆ RINČIĆ

 

PONEDJELJAK

9,40-10,25

ČETVRTAK

12,30-13,15

KSENIJA ŠODA

SRIJEDA

12,25-13,10

SRIJEDA

14,00-14,45

KRISTINA ŠORIĆ

 

ČETVRTAK

14,55-15,40

PETAK

12,20-13,15

ANDREA ŠULJIĆ

SRIJEDA

16,30-17,15

SRIJEDA

16,30-17,15

GABRIJELA ŠVARCER

PETAK

11,35-12,20

PETAK

14,55-15,40

DANIJELA TIBLJAŠ

 

PONEDJELJAK

14,55-15,40

PONEDJELJAK

14,55-15,40

VANJA TOLIĆ

 

PONEDJELJAK

11,35-12,20

PONEDJELJAK

13,15-14,00

VEDRANA TOLIĆ

 

PONEDJELJAK

16,15-17,15

PONEDJELJAK

9,45-10,45

SANJA TOMIĆ

 

PETAK

12,25-13,10

PETAK

12,25-13,10

INES TURKOVIĆ

 

PONEDJELJAK

12,25-13,10

PONEDJELJAK

14,05-14,50

SAŠA ULJANČIĆ

 

PONEDJELJAK

12,25-13,10

PONEDJELJAK

12,25-13,10

ANA ULJAR

 

UTORAK

17,30-18,15

UTORAK

10,30-11,15

BOŽICA VIČEVIĆ

 

UTORAK

15,40-16,30

UTORAK

11,30-12,20

MARCELLA VIDMAR

 

SRIJEDA

19,15-20,00

ČETVRTAK

11,35-12,20

MIRNA VITKOVIĆ

 

UTORAK

14,55-15,40

UTORAK

10,45-11,30

IRENA VLAČIĆ ANIĆ

 

UTORAK

15,45-16,30

UTORAK

12,20-13,15

ANDREA VUCELIĆ

 

PONEDJELJAK

16,30-16,50

PONEDJELJAK

10,25-10,45

ZDENKO VUKELIĆ

 

PONEDJELJAK

10,50-11,30

PONEDJELJAK

15,50-16,30

IVANA VUKONIĆ

 

ČETVRTAK

12,25-13,10

ČETVRTAK

14,55-15,40

MARTINA WEINBERGER VILJUŠIĆ

 

PONEDJELJAK

13,10-14,00

PETAK

19,00-19,45

PONEDJELJAK

13,10-14,00

MARINA ŽILIĆ DEŠIĆ

 

PONEDJELJAK

12,25-13,10

ČETVRTAK

14,00-14-45

JOVANKA ŽIŽA

 

PETAK

12,30-13,30

PETAK

14,45-15,30

SLAVENKA ŽUŽA

 

SRIJEDA

10,50-11,30

SRIJEDA

15,50-16,30

    

Medicinska škola u Rijeci ima razvijenu misiju koja je proizašla iz duge i bogate medicinske prakse u Gradu Rijeci koja je formirala visoko kvalitetnu obrazovnu instituciju za potrebe zdravstvenih kadrova unutar Republike Hrvatske . Škola ima regionalni i nacionalni značaj. Medicinska škola u Rijeci obrazuje zdravstvene brandove u suvremenom hrvatskom odnosno europskom okruženju prema potrebama tržišta rada.

Ravnatelj

Alen Vukelić,dr.med.

 

Od 7. rujna 2015. godine smo u novoj vlastitoj zgradi u secesijskom stilu na adresi Braće Branchetta 11a između Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci te Fakulteta zdravstvenih studija u Rijeci.U neposrednoj blizini nalazi se i naš drugi objekt u sklopu KBC-a na adresi Cambierieva 17. 

 


e-Dnevnik

Korisni linkovi
Poučavanje

Ministarstva
 • MZO

Agencije
 • AZOO
 • ASOO
 • NCVVO

Upisi u srednju školu

Projekti

Info


EMA


Katalog knjižnice

Tražilica



Anketa
Želim se upisati u smjer:














preskoči na navigaciju