Podjela završnih svjedodžbi

U petak, 26. lipnja 2009. svečanom podjelom završnih svjedodžbi, uz nazočnost nastavnika i roditelja, oprostili smo se od maturanta školske godine 2008./2009. Na svečanosti su najboljim maturantima za ovu školsku godinu uručena priznanja i plakete. Najbolji maturanti za ovu školsku godinu su: Maja Stanković, IV-1 razred, Martina Triskoli, IV-3 razred, Nina Broznić, IV-4 razred i Andreja Vukašinović, IV-7 razred, a maturant generacije je Vedran Marković iz IV-6 razreda. Plakete i priznanja uručio im je ravnatelj Radovan Šoljaga, dr.

Pogledaj u foto-galeriji

Od 226 maturanata školske godine 2008./2009. završnom ispitu pristupilo je 210 maturanata, a s uspjehom je položilo 195 učenika sa srednjom ocjenom završnog ispita 4,06. Od polaganja završnog ispita oslobođeno je 35 maturanata: Marija Brnelić, IV-1, Martina Triskoli, IV-3, Draženka Antić, IV-4, Ivana Belančić, IV-4, Karmen Beljan, IV-4, Tea Blažević, IV-4, Nina Broznić, IV-4, Dajana Bužonja, IV-4, Dajana Čop, IV-4, Massimo Despot, IV-4, Tea Hajdarević, IV-4, Marina Mikelenić, IV-4, Barbara Mrvčić, IV-4, Ines Salopek, IV-4, Valentina Stanissa, IV-4, Vanja Tolić, IV-4, Lara Valenčić, IV-4, Tina Volkmer, IV-4, Marina Zanić, IV-4, Mateja Žagar, IV-4, Maja Žarić, IV-4, Ida Tintor, IV-5, Ana-Marija Arsenić, IV-6, Iva Justinić, IV-6, Vanja Lopar, IV-6, Helena Manjgotić, IV-6, Vedran Marković, IV-6, Jasmina Potočnik, IV-6, Marina Radošević, IV-6, Marina Štefančić, IV-6, Filipa Vidmar, IV-6, Denis Čulina, IV-7, Ivan Ćatović, IV-7, Monica Mance, IV-7, Doris Polegubić, IV-7. Sve učenike koji su oslobođeni polaganja zvaršnog ispita primorsko-goranska županija darovala je prigodnom monografijom.

prije nego su im razrednici uručili svjedodžbe o završenom srednjoškolskom obrazovanju maturanti su položili svečanu prisegu koji je pročitala Dragica Svetina, prof.

Ovo je bila prigoda da se nastavnici i učenici oproste od dr.sc. Marinka Lazzaricha, profesora hrvatskog jezika i književnosti, koji je nakon dugo godina rada u Medicinskoj školi u Rijeci otišao na novo radno mjesto na Filozofskom fakultetu.

Za oproštaj od svog mentora profesora Marinka Lazzaricha, učenica II-6 razreda Monika Stipetić, izvela je recitaciju "Dugo u noć ..." s kojom je nastupila na državnom susretu "Lidrano 2009".

Program svečane podjele završnih svjedodžbi pripremila je i vodila Ines Turković, dipl.teolog.

objavio: Mirjana Lončar   datum: 28. 6. 2009.