Vijeće roditelja

U četvrtak, 23. rujna 2010. održan je konstituirajući sastanak Vijeća roditelja za školsku godinu 2010./2011. za zamjenika predsjednika Vijeća roditelja izabrana je Ljubica Hrvatin, roditelj učenika II-3 razreda, za zapisničara Jovan Paroški, roditelj učenika I-2 razreda, a za člana Povjerenstva za kvalitetu Gordana Host, roditelj učenika III-8 razreda. Predjednik Vijeća roditelja i za ovu školsku godinu je Mirko Pauletić, roditelj učenika III-7 razreda. Na sastanku su usvojeni školski kurikulum i godišnji plan i program za školsku godinu 2010./2011.

Članovi Vijeća roditelja za školsku godinu 2010./2011.

Predstavnici roditelja učenika prvih razreda:

Grozdana Reljac, I-1, Jovan Paroški, I-2, Marijan Burić, I-3, Elvis Buškulić, I-4, Božica Kamenar, I-5, Gordana Naranđa, I-6 i Zorica Sokolić, roditelj učenika I-7 razreda

Predstavnici roditelja učenika drugih razreda:

Jasna Čargonja, II-1, Josip Klasan, II-2, Ljubica Hrvatin, II-3, Slavica Despotović, II-4, Ela Boljat, II-5, Dragica Cvitanović, II-6, Gordana Galli, II-7 razred

Predstavnici roditelja učenika trećih razreda

Josipa Crnković, III-1, Tanja Pešćica, III-2, Zdenka Gašparac, III-3, Doris Rađa, III-4, Predrag Potočnjak, III-5, Danijela Mihaljević, III-6, Mirko Pauletić, III-7, Gordana Host, roditelj učenika III-8 razreda

Predstavnici roditelja učenika četvrtih razreda

Marijana Janeš, IV-1, Željko Štajduhar, IV-2, Marija Čakmak, IV-3, Ana Varga, IV-4, Tihana Vlakančić, IV-5, Dušica Anđić, IV-6, Draženka Špoljarić, IV-7 razred

Pedagoginja Sanja Orešković predočila je roditeljima odgojno-obrazovne rezultate za prošlu školsku godinu. Ispitni koordinator Marcella Vidmar rezultate za učenike naše škole prve državne mature, a ravnatelj je upoznao roditelje s budućim Pravilnikom o ocjenjivanju koji bi uskoro trebao biti objavljen.

objavio: Mirjana Lončar   datum: 24. 9. 2010.