Poziv učenicima na Junior Freshhh natjecanje

INA je otvorila prijave za online natjecanje Junior Freshhh koje će četvrtu godinu zaredom okupiti srednjoškolce iz cijele Hrvatske koji će se u tročlanim timovima boriti za pobjedu rješavajući zanimljive i zahtjevne zadatke iz matematike, fizike, kemije, biologije i geografije.

INA poziva sve zainteresirane srednjoškolce da se uključe u Junior Freshhh natjecanje do 24. studenog 2017. putem stranice www.juniorfreshhh.ina.hr, gdje su također dostupne sve informacije o igri i rokovima, postupku prijave i pravilima, a druženje s Inom mogu nastaviti i na Facebook stranici Junior Freshhh Croatia.

INA je projekt pokrenula s ciljem poticanja interesa učenika za prirodne znanosti i jačanje suradnje s mladim talentima, kao što je dosad činila i kroz programe Growww i Freshhh, namijenjene diplomantima i studentima.

Junior Freshhh natjecanje održava se u dva kruga; u prvom krugu timovi se natječu u virtualnom svijetu rješavajući zadatke iz područja prirodnih znanosti u zanimljivoj igri koja ih vodi kroz Inina postrojenja i temeljne djelatnosti, dok drugi krug okuplja pet najbolje plasiranih timova iz prvog kruga koji se za pobjedu bore uživo. Članovi timova koji se izbore za prva tri mjesta osvojit će vrijedne nagrade, a nagrada očekuje i školu iz koje stigne najveći broj prijava.

Škola s najvećim brojem prijavljenih timova također će biti nagrađena (oprema po izboru u vrijednosti od 5000kn).

objavio: Bosiljka Jelača   datum: 3. 11. 2017.

« Studeni 2018 »