Akcija čišćenja

Danas su naši marljivi fizioterapeuti 2-4 i 3-4 razreda uz poticaj profesorice Gabrijele Švarcer odlučili su pokrenuti akciju čišćenja stepenica pokraj naše škole. Akcija je krenula u 10 sati ujutro. Učenici su uzeli rukavice, vreće za smeće, metle i lopatice u ruke i krenuli na posao.

Iako je bilo jako sparno i vruće čistili su bez prestanka i vrlo brzo odradili posao. Pronašli su mnogo toga čisteći stepenice, ali ništa ih nije moglo zaustaviti, čak su ih i prolaznici ohrabrivali i udijelili im par lijepih riječi. Završili su jako brzo, a pogled na stepenice je bio izvanredan. Profesorica je bila jako zadovoljna. Odvela ih je kasnije u učionicu i počastila ih sokom i grickalicama za osvježenje i rekla je da će biti nagrađeni jer su učinili nešto korisno. Dogovorili su se da će pokrenuti čišćenje stepenica svakih mjesec dana; potrebno je samo malo volje i osmijeha na licu.

Andrea Rubčić

objavio: Silvana Bićanić   datum: 28. 5. 2018.

« Prosinac 2018 »