Vijesti iz medija

PRVENSTVO ŠSK-a

MALI NOGOMET
Poznati sudionici završnice

RIJEKA – Dječaci Škurinja, Vojaka, Centra i Srdoča, odnosno mladići Medicinara (Medicinska škola), Kamika (Građevinsko-tehnička), Dominik Savia (Salezijanska gimnazija) i Sprinta (Trgovačka škola), plasirali su se na završnicu prvenstva ŠSK-a Grada Rijeke u malom nogometu.

Rezultati 2. kruga, dječaci, skupina A: Mladost – Podvežica 0:4, Vojak – Škurinje 1:5, Podvežica – Škurinje 1:3, Mladost – Vojak 1:1, Vojak – Podvežica 2:0, Škurinje – Mladost 5:0. Poredak: Škurinje 6, Vojak 3, Podvežica 2, Mladost 1 bod. Skupina B: Podmurvice – Srdoči 4:4, Brajda – Centar 2:3, Srdoči – Centar 1:1, Podmurvice – Brajda 0:0, Brajda – Srdoči 1:1, Centar – Podmurvice 3:1. Poredak: Centar 5, Srdoči 3, Brajda 2, Podmurvice 2 boda.
    Mladići, skupina A: Elko – Kamik 1:1, Elektron – Medicinar 0:2, Kamik – Medicinar 1:1, Elko – Elektron 3:4, Elektron – Kamik 1:7, Medicinar – Elko 4:2. Poredak: Medicinar 5, Kamik 4, Elektron 2, Elko 1 bod. Skupina B: Sprint – Timun 2:2, Dominik Savio – PTV 5:2, Timun – PTV 1:0, Sprint – Dominik Savio 1:1, Dominik Savio – Timun 4:2, PTV – Sprint 1:2. Poredak: Dominik Savio 5, Sprint 4, Timun 3, PTV bez bodova.

Izvor: Novi list

objavio: Josip Brusić   datum: 28. 2. 2007.