Slobodna radna mjesta

Natječaj za slobodna radna mjesta

MEDICINSKA ŠKOLA U RIJECI

KLASA: 602-03/17-01-374

URBROJ; 2170-56-01-18-01

Rijeka, 19.10.2018.

HRVATSKI ZAVOD ZA  ZAPOŠLJAVANJE

Regionalni ured RIJEKA

Medicinska škola u Rijeci, Braće Branchetta 11 a, raspisuje

za slobodna radna mjesta

1. Nastavnik m/ž  -zdravstvene njege na određeno puno radno vrijeme , 2 izvršitelja     (do povratka radnica sa porodiljskog dopusta)

Uz opće uvjete za zasnivanje radnog odnosa, sukladno općim propisima o radu

kandidati moraju ispunjavati uvjete iz Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (N.N. br. 87/08., 86/09., 92/10,  105/10-isp., 90/11., 16/16. 86/12. , 94/13. ,152/14 ,7/17 i 68/18) i Pravilnika o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju nastavnika u srednjem školstvu (NN br. 1/96 i 80/99.)

Uz prijavu na natječaj kandidati prilažu životopis, dokaz o stručnoj spremi,  domovnice,  uvjerenje o nekažnjavanju  ne starije od 3 mjeseca),  uvjerenje iz matične evidencije (elektronični zapis ili potvrda) Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o radnom stažu.

Kandidati/kandidatkinje koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti dokaz o ostvarivanju prava prednosti na koje se pozivaju.

Kandidati/ kandidatkinje koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. stavak 1.-3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17) uz prijavu na natječaj dužni su dostaviti dokaze iz članka 103.stavak. 1 Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17), a koji su navedeni na mrežnim stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja:

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Rok za podnošenje prijava je osam ( 8) dana od dana objave natječaja,  s naznakom „ZA NATJEČAJ“ na adresu:

Medicinska škola u Rijeci, 5l 000 Rijeka, Braće Branchetta 11a

Natječaj objavljen na web stranici i oglasnim pločama škole 19.10.2018. godine

Alen Vukelić, dr.med.

objavio: Alen Vukelić   datum: 19. 10. 2018.